امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

تاریخ خبر : ۹۶/۰۲/۲۷
کد خبر : 99195
چاپ خبر :

دوران اعتدال‌گرایی جریان اصلاحات مُرد/روحانی “۵۶” بار به منتقدانش ‌بدگویی کرد

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به اینکه آمریکا جز زبان تقابل زبان دیگری نمی‌فهمد، گفت: دوران اعتدال‌گرایی جریان اصلاحات مُرده است.

1396021922345084810792314-1

به گزارش خبرگزاری بیان  حسن عباسی اظهار داشت: عدم رعایت میلیاردری، لیبرالی و شایسته‌سالاری از مشکلات دولت یازدهم محسوب می‌شود.

وی افزود: باید کسی که معتقد به دین، اعتقادات و فرهنگ اسلامی بوده موفق شود نه کسانی که لیبرالیسم را به نام اسلام پیاده کنند.

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه “رئیس جمهور ما باید قسط را اجرا کند و لیبرال نباشد”، تصریح کرد: به‌دنبال کلمه قسط هستیم تا هر که سهمی دارد به او داده شود و هر که سهمی ندارد از او گرفته شود.

عباسی با اشاره به اینکه امروز انتخاب بین قاضی و دیپلمات است، گفت: دیپلمات کسی است که هست و نیست دانشمندان هسته‌ای را دودستی تقدیم دشمن کرد، کسی که به‌جای برداشتن تحریم می‌گوید قدرت موشکی کم شود، کسی که ادعای امنیت‌آوری دارد اما در مقابل امنیت کشور است.

وی با تصریح بر اینکه شخصی که ۵۶ بار به منتقدین خود بدگویی کرده و ۳۴ بار مخالف منویات رهبری عمل کرده دیپلمات نیست، افزود: اینکه رئیس دولت یازدهم گفته دکترای حقوق دارد در این ۲۵ سال در کجا با این دکترا وکالت کرده است؟

رئیس اندیشکده یقین با ابراز اینکه دیپلمات کسی است که ادعای اعتدال‌گرایی دارد، اما این چهار سال بیشترین رفتار تند را با منتقدان خود دارد، خاطرنشان کرد: اعتدال واقعی در کلام و چهره، در مشی و روش بعضی‌ها دیده می‌شود، با اینکه پرونده همه زیربغلش بود ولی در مناظره از پرونده کسی استفاده نمی‌کند که این اعتدال مبتنی بر اسلام است. دوران اعتدال‌گرایی جریان اصلاحات مُرد و چیزی به این نام وجود ندارد.

عباسی با اعلام اینکه “معتقد به اتحاد با جهان اسلام و حمایت از مستضعفان عالم و مقابل مستکبرین جهان به‌ویژه شیطان بزرگ هستیم”، تأکید کرد: آمریکا جز زبان تقابل زبان دیگری نمی‌فهمد.

منبع: تسنیم

Cloob Facenama Afsaran Google plus Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

تبلیغات