امروز : پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲

تاریخ خبر : ۹۲/۰۸/۲۱
کد خبر : 577
چاپ خبر :

لوازم‌التحریراسلامی خوب یا بد !

هجمه و حمله به اقدامات مثبت نظام و تخریب آن‌ها از سوی شبکه‌های ماهواره‌ای اتفاق جدیدی در حوزه جنگ روانی و فشار علیه مردم ایران اسلامی نبوده و نیست. حتی بلند شدن جیغ بنفش دشمنان خبر از به هدف نشستن تیر جبهه انقلاب برقلب دشمنان می‌دهد و این به جای ناراحتی و ابرو درهم کشیدن باعث شعف و شادی دربین امت حزب‌الله می‌شود.اما پیام دیگری که این تخریب‌های ضد انقلاب دردل خود دارد آشکار شدن ضعف آن‌ها در پاسخ‌گویی و نقد مستدل اقدامات منطقی و مستدل نظام و انقلاب است و چون در این حوزه ضعف شدیدی مشاهده می‌کنند، لذا روی به تخریب می‌آورند.

4

در همین راستا رادیو صدای آلمان موسوم به دویچه‌وله که به عنوان بوق تبلیغاتی سازمان جاسوسی آلمان در فضای رسانه‌ای نقش ایفا می‌کند با انتشار یک گزارش خبری به تخریب لوازم‌التحریر‌ تولیدشده با شاخصه‌های اسلامی ـ ایرانی پرداخته است. همان‌طور که پیش‌تر نیز بارها به آن اشاره شده است دویچه‌وله بر روی موضوعات فرهنگی تمرکز ویژه دارد لذا به موضوع لوازم‌التحریر اسلامی حمله کرده است.

وب‌سایت این رادیو که ظاهراً مساله‌ یا نکته خاصی در این نوشت‌افزارها برای انتقاد و تخریب پیدا نکرده دست به دامن بحران کاغذ شده و با آسمان و ریسمان به هم بافتن تلاش کرده تا این نکته را مخاطبان اعلام کند که هزینه این محصولات بالاتر از مشابه خارجی است، در این‌باره اینچنین می‌نویسد: «موسسه روشنای زندگی با چه میزان تولید و با چه قیمتی می‌خواهد دفتری را وارد بازار کند که تصویر شهید چمران بر روی آن نقش بسته است؟»

رسانه سرویس امنیتی آلمان همچنین با طرح سؤالی مبنی بر این‌که چند درصد مردم حاضر هستند تا تولیدات ایدئولوژیک برای فرزندان خود تهیه کنند تلاش کرده تا به نوعی مردم ایران اسلامی را از اسلام و ارزش‌های اسلامی و انقلابی دل‌زده و خسته معرف کند. این ادعا در حالی از سوی رسانه‌های بیگانه و ضد انقلاب مطرح می‌شود که با گذشت سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها مردم در پایداری و مقاومت بر سر ارزش‌ها امام و شهدا خسته نشده‌اند بلکه نسل‌های سوم و چهارم انقلاب اگر اعتقادشان به آرمان‌ها و اهداف نظام و انقلاب بیشتر از نسل اول نباشد یقیناً کمتر نیست.

در ادامه نیز این وب‌سایت با مسخره کردن این دیدگاه که دشمنان مردم دنیا در اتاق‌های فکر سازمان‌های جاسوسی استکبار با تولید فیلم‌هایی با محتوای ضد فرهنگی در جهت ادامه سلطه خود بر کشورهای سلطه‌پذیر هستند کوشش کرده تا این اقدام درخور تقدیر تعدادی جوان حزب‌اللهی را تخریب کند.

تا پیش از این نوشت‌افزارهایی برای کودکان و نوجوانان در کشور توزیع می‌گشت که چیزی به غیر از آثار غیر اخلاقی بر روح و روان کودک و کشاندن آنان به سمت خشونت و خوی حیوانیت به دنبال نداشت و اتفاقاً خانواده‌ها و والدین آنان نیز از این مساله به شدت ناراحت بوده و نگرانی خود را نیز ابراز می‌کردند که حال با توزیع این نوشت‌افزارهای اسلامی ـ ایرانی در کشور دغدغه مهمی از آنان بر طرف شده و جالب‌تر آن‌جاست که کودکان و نوجوانان نیز از این لوازم‌التحریر استقبال بسیار خوبی کرده‌اند.

 لازم به ذکر است این جیغ بنفش و سرخی که از ناحیه رسانه‌های ضد انقلاب و معاند برخاسته است چیزی به غیر از درست و حق بودن این اقدام نبوده و نیست و جوانان حزب‌اللهی باید با قوت و همت بیشتر مسیر خود را ادامه دهند.

Cloob Facenama Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات

دیدگاه شما

تبلیغات