چاپ خبر

خبرگزاری بیان گلپایگان

یارمحمدیان ناکام به گلپایگان بازگشت

 

لینک مستقیم دانلود

 

 

مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با رقابت عبدالمهدی نصیرزاده، حسین یارمحمدیان و کاوه درودی به عنوان ۳ کاندیدای نهایی برگزار شد که در پایان عبدالمهدی نصیرزاده با کسب ۲۸ رای از مجموع ۴۳ رای اعضای مجمع، به عنوان رییس جدید این فدراسیون انتخاب شد.

حسین یارمحمدیان فرماندار گلپایگان نیز ۱۵ رای به دست آورد و کاوه درودی نیز موفق نشد رایی بدست بیاورد.

حسین اخلاقی، کمال جوانمرد، کاوه درودی، منصور عبدی، محمدرضا کاظمی آشتیانی، سید رضا میرابوطالبی، عبدالمهدی نصیرزاده و حسین یارمحمدیان هشت کاندیدای انتخابات بدنسازی بودند که پیش از آغاز انتخابات، حسین اخلاقی، کمال جوانمرد، محمدرضا کاظمی آشتیانی، سیدرضا میرابوطالبی و منصور عبدی از حضور در انتخابات انصراف دادند تا در نهایت انتخابات میان ۳ کاندیدا برگزار شد . و حسین یارمحمدیان فرماندار شهر گلپایگان که زمزمه او بر نشستن ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور میرفت ناکام ماند و به گلپایگان بازگشت.

حال از جناب یارمحمدیان انتظار می رود اگر واقعاً قصد خدمت به مردم و حل مشکلات آنان را دارند تمام فکر و ذهن و تلاش خود را به این کار گمارند و اگر خدای نکرده باز هم در فکر کسب شهرت هستند از سمت خدمت به مردم انصراف داده تا بیش از این مردم دچار مشکل نشوند

ثبت شده در سایت خبرگزاری بیان گلپایگان
کد خبر : 122311 و در روز یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۷:۵۲
2021 copyright.