امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

تاریخ خبر : ۰۲/۰۶/۰۶
کد خبر : 123664
چاپ خبر :

آئین کلنگ زنی پروژه مهستان در بلوار ولیعصر و افتتاحیه فاز 2 شرکت گلسار پلیمر واقع در شهرک صنعتی

http://

#به-گزارش-خبرگزاری-بیان-گلپایگان: به مناسبت هفته دولت، کلنگ زنی پروژه مهستان در بلوار ولیعصر و افتتاحیه فاز 2 شرکت گلسار پلیمر واقع در شهرک صنعتی با حضور محمد رضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان و مسئولین شهرستان انجام شد.

پیمان شکرزاده امروز؛ شنبه چهارم شهریورماه در آئین کلنگ‌زنی پروژه سرمایه‌گذاری مجموعه چند منظوره مهستان، اظهار کرد: بر اساس تاکیدات منویات مقام معظم رهبری، مبنی بر سرمایه‌گذاری، بیش از ۶۰ درصد بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری گلپایگان در جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی، اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه تلاش شبانه روزی کارکنان شهرداری و شورای شهر در راستای توسعه مناطق کم برخوردار شهر است، گفت: محله کاظم‌آباد از محلات کم برخوردار شهر است که در مصوبات شورای مسکن و ستاد بازآفرینی استان تعریف شده است و با احداث مجموعه چندمنظوره مهستان شاهد متحول شدن این محله خواهیم بود.

شهردار گلپایگان گفت: مجموعه چند منظوره‌ مهستان شامل تجاری، اداری، ورزشی و فرهنگی است که به منظور توسعه پایدار (پروژه محرک توسعه) در محله کاظم آباد(بلوار ولیعصر) شهر گلپایگان با زیربنای ۲۲ هزار متر مربع و با اعتبار 500 میلیارد تومان در مدت زمان 36 ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

شکرزاده ادامه داد: پروژه استخر مجموعه مهستان، در مساحت 1600مترمربع، و سالن آمفی تئاتر (سالن نمایش) به مساحت زیربنای دو هزار متر مربع و ساختمان تجاری آن با مساحت دو هزار متر مربع و ساختمان اداری با ۹ هزار متر مربع و
مابقی زمین پارکینگ مسقف است.

وی با اشاره به اینکه همکاری شهرداری در ساخت مجموعه مهستان صدور پروانه ساخت و واگذاری زمین به صورت رایگان است و ساخت مجموعه با اعتبار سرمایه‌‌گذار بخش خصوصی انجام می‌شود، گفت: در فاز نخست پروژه استخر با زیربنای 1600مترمربع در ضلع جنوبی احداث می‌شود.

شهردار گلپایگان تصریح کرد: گلپایگان، بهشت سرمایه‌گذاری استان اصفهان است و شهرداری به معنای واقعی فرش قرمز، را برای سرمایه‌گذاران پهن می‌کند.

سیدحسن علوی، رئیس شورای اسلامی شهر گلپایگان با بیان اینکه در شهر گلپایگان، برای سرمایه‌گذاری مشکلاتی داریم، اظهار کرد: متاسفانه کیسیون ماده ۵ استان با شهرستان‌ها همکاری لازم را انجام نمی‌دهد و انتطار می‌رود با دیدگاه مثبت به شهرها نگاه کند.
وی افزود: چشم انداز گلپایگان سرمایه‌گذاری است، اما برای تغییر کاربری‌ها مشکلات زیادی در کمیسیون ماده ۵ استان داریم، شورای شهر گلپایگان به عنوان پارلمان محلی به دنبال جذب سرمایه‌گذار است، اما همکاری لازم صورت نمی‌گیرد و امید می‌رود دغدغه شورای شهر گلپایگان در محضر استاندار اصفهان، مطرح شود.

محمدرضا عسگریان، فرماندار گلپایگان با بیان اینکه امروز به مناسبت هفته دولت، ساخت استخر شهرداری در منطفه کم برخوردار شهر کلنگ زنی شد، اظهار کرد: استخر شاهد گلپایگان، کارهای اداری آن طول کشید و هیچ سرمایه‌گذاری، حاضر به همکاری برای بازسازی استخر شاهد نشد، که تصمیم گرفتیم استخر را با وضعیت کنونی با اعتبار دولتی، ساماندهی و در اختیار مردم شهرستان قرار دهیم.

وی گفت: امروز به مناسبت هفته دولت در شهرستان گلپایگان ۲۵ پروژه با اعتبار ۲۲۵ میلیاردریال با کمک بخش خصوصی و اعتبارات دولتی افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

محمدرضا جان‌نثاری، معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان اظهار کرد: استانداری، عدالت در تنظیم برنا‌مه‌ها و اختصاص اعتبارات و بازدید‌های شهرستانی را در تمام شهرستان‌های استان اصفهان رعایت می‌کند.

وی گفت: در اجرای تمام پروژه‌های عمرانی در شهرستان گلپایگان، باید یک پیوست فرهنگی دینی، تاریخ نگار پروژه ( مدت اجرای پروژه ) و استفاده از معماری ایرانی اسلامی در نمای ساختمان‌ها لحاظ شود.

سید مسعود خاتمی، نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: برخی از مصوبات مربوط به شهرستان گلپایگان، از جمله استخر شاهد، شهر هنوز اجرایی نشده است.

وی با بیان اینکه مردم گلپایگان انتظار دارند‌؛ که به وضعیت شهرستان رسیدگی شود، افزود: با پیگیری‌هایی که انجام دادیم قرار است، با کمک اعتبار دولت، استخر شاهد، تعمیر و راه‌اندازی شود.
✍️خبرنگار :اکرم محمدی

Cloob Facenama Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات

دیدگاه شما

تبلیغات