امروز : چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

تاریخ خبر : ۹۷/۰۱/۳۱
کد خبر : 114310
چاپ خبر :

بیانیه‌ ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلپایگان در پاسخ به حرمت شکنیهای اخیر علیه این نهاد انقلابی

حضور لحظه به لحظه سپاه در شادی و تلخی زمانه در کنار مردم عزیز ایران اسلامی در راستای سازندگی و تأمین امنیت، مایه ی مباهات و افتخار ماست و به جان طعنه ها و سرزنش ها را می پذیریم .

به گزارش خبرگزاری بیان؛  در آستانه روز پاسدار و میلاد سه نور هدایت، سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، علمدار دشت کربلا حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع)، روابط عمومی سپاه گلپایگان بیانیه ای صادر کرد.
«بسم رب الشهداء و الصدیقین»
بیانیه روز پاسدار
«واعدوا لهم ما استطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عدو ا… و عدوکم»
ظهور انقلاب اسلامی ،خواب سران کاخ های پوشالی غرب را آشفته کرد. خیال باطلی که انقلاب اسلامی عمری کوتاه خواهد داشت بی نتیجه ماند،چرا که انقلاب اسلامی تجلی اراده مردانی از تبار حسین (ع) است.

اکنون در آستانه ۴۰ سال ظهور خود، با اقتدار تمام در مسیر پیشرفت و در آستانه تمدن سازی اسلامی قرار دارد و این نشان از فرهنگ شجاعت، شهامت و غیرت زنان و مردان ایران اسلامی است که با عاشورا و فرهنگ شهادت همراه است. انقلاب اسلامی همواره با همراهی بازوان توانمند خود درمیان مردم، مسئولین دلسوز، نیروهای شجاع نظامی و انتظامی توانسته فتنه های دشمنان را در عرصه های مختلف نظامی، سیاسی و فرهنگی خنثی نماید. یکی از این بازوان توانمند به فرموده مقام معظم رهبری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سوم شعبان میلاد پر برکت سید وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و نامگذاری آن به عنوان روز پاسدار، نشان از پیوندی عمیق میان این نهاد مقدس ونهضت افتخارآفرین عاشورا دارد و این مصداق را می توان در طی چهار دهه از عمر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور و نقش آفرینی های پیشتازانه ،مجاهدانه و فداکارانه خود در همه ی عرصه های نیاز انقلاب و کشور مشاهده کرد.
مقابله با گروهکهای ضد انقلاب در اوایل پیروزی انقلاب ، جنگ تحمیلی و تقابل با استکبار جهانی ،حضور در جبهه جنگ نرم ،مصاف با فتنه ها و توطئه های ضد امنیتی و آشوب های مزدوران بیگانه در گذشته و حال ، از مناطق مرزی شمال غرب و جنوب شرق کشور تا شهرهای بزرگ و کوچک و نیز پایتخت ایران اسلامی گرفته تا حماسه سازی های حیرت آور در حوزه سازندگی، محرومیت زدایی و مردمیاری در مناطق محروم توسط سپاه ، افتخارات بزرگی را برای نظام و ملت ایران رقم زده است.

به اعتراف دوست و دشمن اگر تلاش های ممتاز این نهاد انقلابی و مردمی نبود سرنوشت نظام و انقلاب به گونه ای دیگر رقم می خورد.
ما پاسداران و بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلپایگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل عظیم الشأن (ره) و تجدید عهدی دوباره با آرمان های انقلاب اسلامی و شهیدان سرافراز و تبریک میلاد سه نور هدایت حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و روز پاسدار بر تمامی رهروان طریق شهداء، حضرت ابوالفضل(علیه السلام) و روز جانباز و سیدالساجدین حضرت علی بن الحسین(علیه السلام) اعلام می داریم:

به فرموده مقام معظم رهبری،سپاه عمود خیمه انقلاب اسلامی و پاسدار اسلام است و تردیدی نیست که پروژه سپاه هراسی رسانه های غربی به دلیل موفقیت ها و قابلیت های این نهاد مقدس در خنثی کردن تصمیمات اتاق فکرهای غرب و مخصوصا آمریکا صورت گرفته است. سپاه سپر بلای انقلاب است و در در برابر تهدیدات، چه داخل کشور باشد چه خارج از مرزها وارد عمل خواهد شد و این می تواند بهترین دلیل برای دفاع برون مرزی و رشادت های سپاه قدس در عراق و سوریه باشد و چه شیرین بود انتشار پیام پایان سیطره این شجره خبیثه توسط سردار سلیمانی که برخی ناجوانمردانه در نشریات خود آن را منتشر نکردند.

موج سواری رسانه های داخلی و خارجی و همنوایی برخی در داخل،در راستای تضعیف وحدت و اختلاف افکنی بین ارتش انقلابی و غیور و سپاهیان جان برکف، جای بسی تأسف دارد ؛ چرا که تمامی قوای مسلح جمهوری اسلامی در کنار هم همچون ید واحده در فراز و نشیب های مختلف یاور انقلاب بوده اند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لحظه ای به تلاش های مذبوحانه رسانه های غربی و همراهان آنها در راستای تخریب این نهاد مقدس،ارزشی قائل نشده است.تابلوی سرداران شهید سپاه و لیست تحریم های امریکایی که نام سرداران ما در رأس آن قرار دارند،حضور لحظه به لحظه سپاه در شادی و تلخی زمانه در کنار مردم عزیز ایران اسلامی در راستای سازندگی و تأمین امنیت، مایه ی مباهات و افتخار ماست و به جان طعنه ها و سرزنش ها را می پذیریم .آری ما دلواپسیم،دلواپس انقلاب و تهدیدهایی که آن را فرا گرفته.ما را باکی از تحریم های اقتصادی و جوخه های ترور صهیونیست جهانی و منافقان کور دل نیست.

امروز یکی از بزرگترین نگرانی های غرب به فعلیت درآمدن توان داخلی ایرانی است. ایران اسلامی در سال های تحریم، تهدید و فشار با تکیه بر توان داخلی و بدون اتکا به قدرت های خارجی، توانسته است پیشرفت های متعددی را به دست آورد .

 

مسلما امروز برجام و مشابه آن، پروژه ای برای سیطره بر توان داخلی نظام اسلامی است و تکیه خیالی بر مذاکرات سیاسی برای حل مشکلات داخلی و انتظار بیهوده برای آنکه سردمداران کاخ سفید ،چه سرنوشتی را برای برجام رقم می زنند،نوعی غفلت و سهل انگاری و ضربه زدن به توان داخلی بوده و دشمن را گستاخ تر خواهد کرد. لذا می بایست با تکیه بر توان داخل وحمایت از تولید ملی، پاسخ دندان شکنی به گستاخی دشمنان داد.

 

عزتمندی، اقتدار، ظلم ستیزی و دفاع از مظلوم،عناصر ماهیت انقلاب اسلامی است و نباید بهانه برجام ،ماهیت انقلاب اسلامی را خدشه دار کند.

تحرکات جنایتکارانه اخیر سران آمریکایی و همراهی شیخ نشین ها بی درد عرب، در راستای نا امن کردن منطقه، نه تنها خللی در مأموریت این نهاد مقدس وارد نمی کند ، بلکه بیدارتر از گذشته با قدرت هرچه تمام تر دربرابر دشمنان خواهیم ایستاد و براساس نص صریح قرآن خود را به گونه ای آماده می کنیم که دشمن همواره از ما در هراس باشند.

و حرف آخر آنکه در دوراهی مرگ در عافیت و شهادت در میدان جنگ، به ناچار یکی را باید پذیرفت و به فرموده سید شهیدان اهل قلم، سید مرتضی آوینی ،راه سومی وجود ندارد و ما شهادت در راه حق را پسندیده تر از مرگ در عافیت می دانیم.به این امید که توفیق همراهی قافله همرزمان شهیدمان حاصل شود.

«والعاقبه للمتقین»
اردیبهشت ماه سال حمایت از کالای ایرانی
ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلپایگان

Cloob Facenama Afsaran Google plus Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات

دیدگاه شما

تبلیغات
  • رضا فیروزی: جناب مرادی برای رفتن به اداره ارشاد 4تاراه است 1/...
  • سید محمد رصا هاشمی: سلام اقای نیکنامی من مایل به تماس با شما هستم خیلی...
  • رضا فیروزی: بعنوان یک کمتوان شدیداً به این حرکت بیان اعتراض دا...
  • مبینا سهرابی: سلام ممنون من اشنا خانواده شهید هستم وسعید ابادی ا...
  • رضا فیروزی: آقاجان بنظرم فراگیر ومد شده(وقتی نمی تونن جواب بدن...
  • رضا فیروزی: چی بگم؟؟؟؟!!!!!!(پنهان خورید باده که تعزیرمیکنند)ب...
  • رضا فیروزی: چه جالب!!!آقابجای پاسخ به سوال وییگیری جشنواره کب...
  • رضا فیروزی: 3ماه وشایدهم بیشتر است که از جشنواره کباب میگذرد و...
  • محمدحسين مومني: خداقوت برادر،دست مريزاد بسيجي...
  • رحمان محمدی اصل: از قوه محترم قضائیه بخاطر محاکمه علنی برخی از متهم...
  • parsa: از ایشان انتظاری بیش از این نبود...
  • رضا فیروزی: بنده درپی نفدشخصیت هنری مرحوم اخوان نیستم امااین ...
  • بنده سراپا تقصیر خدا: "اللهم عجل لولیک الفرج" حضرت امام خمینی(س-ره) فرم...
  • رضا فیروزی: ضمن تشکرازبیان بخاطرآگاه کردن انسانهای واقعی ...
  • رضا فیروزی: بختیار راست میگه!!!!!!!!چرا نمیزاریدسر مردموشیره ب...
  • امجدی: امروز جای مرجع بزرگ و فقیه صمدانی مرحوم آیت الله ا...
  • ستاره بخشنده: سلام . اون همه هزینه ای که از مردم و از کبابی ها ...
  • رضا فیروزی: سلام وباتشکر از امام جمعه اگاه وفهیم(الهی100هزار م...
  • رضا فیروزی: سلام/برگزاری این جشنواره هیچ فایده ای برای شهرندار...
  • رضا فیروزی: سلام/برگزاری این جشنواره (جشنواره کباب)هیچ فایده ا...
  • رضا فیروزی: جناب بختیارنماینده محترم!!!!!!!!!!! پیمان نامه(...
  • زهرا: سلام بر شما پدرمهربان :این شعر زیبا برای دل من نوش...
  • رضا فیروزی: به عنوان یک معلول فعال درعرصه هنر(شعرونویسندگی) وو...
  • رضا فیروزی: تابعضیهادست ازاین بگو مگوها وحرفای خاله زنکی برندا...
  • قاسم اشراقی گلپایگانی: دوست عزیز جناب آقای ابراهیمی از اینکه مرتب مرا به ...