امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

تاریخ خبر : ۹۶/۱۰/۱۶
کد خبر : 109172
چاپ خبر :

ممنوعیت نقل و انتقال معلمان جدید تا ۱۰ سال

طبق اطلاعیه امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش، قبول شدگان در آزمون استخدامی این وزارتخانه از زمان شروع فعالیت در شغل معلمی به مدت ۱۰ سال نمی‌توانند تقاضا نقل و انتقال داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری بیان؛ امور اداری وزارت آموزش و پرورش در خصوص تعهد مربوط به قبول شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۶ وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای را صادر کرده است.

مطابق با این اطلاعیه، تقاضای نقل و انتقال معلمان از زمان شروع خدمت به مدت ۱۰ سال امکانپذیر نیست.

در این رابطه و در بخشی از تعهدنامه مطرح شده است: پس از طی دوره یک ساله مهارت‌های تعلیم و تربیت مورد نظر آموزش و پرورش(موضوع ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان و ماده ۹ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب سال ۱۳۸۸) در صورت کسب موفقیت در دوره مذکور در محل خدمت تعیین شده و در صورت تمدید قرارداد بدون هیچ قید و شرطی به مدت ۱۰ سال از تاریخ استخدام پیمانی خدمت خواهم کرد و تقاضای نقل و انتقال به هیچ یک از ادارات کل آموزش و پرورش استانهای دیگر یا مناطق تابعه استان محل استخدام، شهرهای دیگر و انتقال برون سازمانی به سایر دستگاه‌ها را نخواهم داشت.

پذیرش هرگونه درخواست مبنی بر انتقال در مدت مذکور ممنوع و پس از اتمام مدت تعهد نیز درخواست انتقال تابع ضوابط و مقررات از جمله موافقت مبدأ و مقصد خواهد بود.

منبع: تسنیم

Cloob Facenama Afsaran Google plus Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

تبلیغات