امروز : شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

تاریخ خبر : ۹۶/۱۰/۰۴
کد خبر : 108728
چاپ خبر :
به قلم م.ولایتی/گروه اقتصادی خبرگزاری بیان

نماینده محترم شهرستانهای گلپایگان و خوانسار پاسخگو باشد.

بی شک حداقل در شهرستان گلپایگان ازکسانیکه بسیار مایه گذاشت و وظیفه نمایندگی خود راتنزل داد وتاپای جان برای دولت سینه چاک داد شخص نماینده محترم شهرستان در مجلس بودند

به گزارش خبرگزاری بیان؛ این روزهاکه بحث گرانی های لجام گسیخته همه اقشار جامعه ،خصوصا قشر مستضعف و کارگری را تحت فشار قرار داده نگاهها به سمت هواداران وضع موجود می چرخد .زمانی که در ایام انتخابات ریس جمهور و نامزد پوششی ایشان دائم وعده می دادند که یارانه را افزایش می دهیم ،فقر را برطرف می کنیم سالی یک میلیون شغل ایجاد می کنیم ،تحریم را برطرف می کنیم و…. هنوز چند ماه نگذشته همه چیز به فراموشی سپرده شده و به یکبار اجناس باقیمت سرسام آوری رها شده و کسی پاسخگو نیست ، وقتی شانه تخم مرغ به بیست هزار تومان رسیده و مادر و پدر تحریم ها هم از راه رسیدند،یارانه ها هم که قرار است قطع شود و بنزین هم گرانتر، در یک بررسی اجمالی تمام وعده های انتخاباتی برعکس جلوه خود را نشان می دهد .

?در دوران انتخابات هرچه منتقدین وضع موجود فریاد زدند مورد هجمه و توهین های فراوان قرار گرفتند و با ناجوانمردی هرچه تمام تر در رقابتی غیر اخلاقی نواخته شدند. آنوقتی که یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت درختی که چهارسال ثمر نداد بار دیگر هم ثمر نخواهد داد این روزها را به خوبی می دید ولی با ایجاد هراس جنگ و صلح تاختند و مردم را ترساندند ولی همان مردم زمان جنگ راهم درک کردن ،به واقع در کشورهای جنگ زده هم چنین تورمی نیست.
مثال ونزوئلا را برای مردم آوردن ولی نگفتن همان تفکر وسیاست لیبرالی چنین بلایی سر ونزوئلا آورد و حالا سکوت کرده و با دادن آدرس غلط سعی در فریب افکار عمومی دارند ومعتقدند که حافظه مردم کوتاه است ودقیقا همان رفتار اقتصادی و توصیه های صندوق بین المللی پول و بانک جهانی را که ونزوئلا را به خاک سیاه نشاند درپیش گرفته و دریغ از حمایت و بومی سازی اقتصاد .
?اینجا چه کسانی مقصر هستند آیا دولتمردان و یا بحق باید گفت هواداران آنها؟
آیا نباید دیگر بجای انتقاد از دولت هواداران آنها خصوصا کسانی که سینه چاک دادند برای استمرار وضع موجود پاسخگو باشند؟همان زمان که حرف از دیوار کشی و جنگ وصلح بود انقلابیون و دلسوزان واقعی مردم هشدار دادند که از برجام آبی گرم نخواهد شد،آمریکا وغرب پایبند به تعهدات خود نیستند ولی ظاهرا قرار بود با تهمت و افتراء منتقدین کنار روند تا فرش قرمزغربگرایان و لیبرالهای خسته برای اربابان خود پهن شود .
?چندین سال هرچه سکاندار انقلاب فریاد زد ? اقتصاد مقاومتی و تکیه بر درون کشور نه تنها توجه نشد بلکه برای خوش آمد طرفهای اروپایی که زمانی آنها را آقا اجازه آمریکا می خواندند درب های کشور را بر روی کالاهای بنجل آنها باز کردند و انواع واقسام اجناس از خودرو و تا الاغ وارد کردند، حالا باید شاهد گریه مردان مرد سرزمینمان باشیم که برای خرید لوازم ضروری خانواده اشک بریزد و کک دولتمردان نگزد .و مجلسیان هم به فکر افزایش حقوق .‼️

??بی شک حداقل در شهرستان گلپایگان ازکسانیکه بسیار مایه گذاشته و وظیفه نمایندگی خود را تنزل داد وتاپای جان برای دولت سینه چاک داد شخص نماینده محترم شهرستان در مجلس بودند . ایشان و هم مسلکانشان باید پاسخگوی وضع موجود باشند .مردم بیش از آنکه از دولت بخواهند از شما نماینده سینه چاک دولت و دیگر هواداران تدبیر وامید مطالبه خواهند داشت . و از زیر نگاه تیزبین مردم نمی توان فرار کرد.نمی توان از کنار اشک مردان و کارگران اخراج شده و کسانی که ماهها حقوق دریافت نکرده به راحتی گذشت .

نمی توان شاهد تعطیلی کارگاهها و مراکز تولیدی بود و واردات بی رویه کالاهای مشابه را نگاه کرد و شاهد بی کاری فرزندان سرزمین مان باشیم.
مطالبه از هوداران و موافقان وضع موجود تازه راه خود را باز خواهد کرد و تاریخ به قضاوت خواهد نشست.

♦️ مردم انقلابی و همواره پشتیبان نظام وولایت می دانند که جریان و نگاه انقلابی بود که توانست جبهه مقاومت را پیروز کند و همین نگاه بود که در داخل مشکل امنیت را دریکی از بحرانی ترین مناطق جهان در کشورحل کرد همین نگاه بود که انقلاب کرد وهمین نگاه بود که هشت سال جنگ تحمیلی را به پیروزی تبدیل کرد .ولی همین مردم سوال می کنند:چرا جریال ونگاه لیبرال نتوانسته مشکل معیشت کشور را حل کند⁉️ چرا ⁉️
شاید جواب از منظر رهبر فقید انقلاب حضرت امام خمینی (ره) این باشد:

«مَثَل کشور ما مَثَل بیماری است که لااقل پنجاه و چند سال بیماری کشیده است، و همه قشرها به بیماری او دامن زدند، و الآن از بار قشرهایی که دامن به بیماری او می‌زدند فارغ شده است، لکن بیمار است. از بیماری که پنجاه و چند سال به بیماری او کمک کردند و خائنین دامن زدند، نباید متوقع بود که به مجرد اینکه [اینها] دامنْ زنها خارج شدند، بیمار فوراً صحیح بشود. این بیماری که در جامعه ما از #غرب پیدا شده است، از ممالک خارجی که می‌خواستند همه چیزمان را ببرند، این بیماری غربی را توقع نداشته باشید که با هشت ماه یا با هشت سال یا با بیست سال رفع بشود. اینهایی که در #دانشگاهها هستند بعضیشان البته – پنجاه سال اینها از غرب به مغزهای آنها بیماری تزریق شده و تربیت شدند اینها به همان تربیتهای غربی؛ و آنها اینها را هم آماده کردند برای اینکه جوانهای ما را آنطوری بار بیاورند. شما بخواهید که فوراً این بیمارها سالم بشوند، یا این بیمارها را کنار بگذارید و سالم پیدا بکنید، این توقع غیرمعقولی است.» ۷ آبان ۱۳۵۸
? صحیفه امام خمینی (ره) جلد ۱۰
♦️امام راحل و عظیم الشأن به این سوال خوب پاسخ دادند ولی مطمئنا” اگر در اقتصاد هم به نسخه انقلابی عمل شود مشکلات حل خواهد شد و انقلابیون نخواهند گذاشت این ناکارآمدیها به پای انقلاب نوشته شود.
مطالبه گری تازه آغاز خواهد شد.
محمد ولایتی

Cloob Facenama Afsaran Google plus Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات
 1. رضا فیروزی گفت:

  چرا مردم گلپایگان در برخورد با این مطالب نظری نمیدن
  این سوالی است که بنده از چندین نفر پرسیده وبه جوابهایی هم رسیدم که بی اطلاعی وبلی تفاوتی آنان به مسایل شهرشان است/راستی چرا؟؟یکی هم میگفت مردم گلپایگان سواد کافی ندارند/نمیدونم. نظری نداریدچراحرف نمیزنید؟

 2. رضا فیروزی گفت:

  «فضای جامعـــه»انتقادی بگویم شعری ازوضعیت بیست!!! سخن اززنـدگی ووضع وسختیست زمستان است به قول ِشاعری نیک هواسرداست واین دلها به هم نیست زنیم دم از مساوات وعـــدالت کنیم بانامــــرادیها همه زیست بَُوداسلام دینِ رحـــم وامـید دریغا رحم وامید رفتــه ازلیست گرفتــه جای ارزش ضدِارزش به طنز گویم مقصرفرِدچـینیست! اگرمشکل زمردم حــل نگردد میان خـادم وخاین چه فرقیست؟ نباشدقصدشعرسیــــّه نمایی بکن خدمت مگواین مشکل کیست بیان واقعیت بــــوده منظور
  نباشد جامعه خوش، وضعیت بیست نجـیب وسربراهندمردمِ مــا چو کاوه سرکشند؛آن روِزسختیست بیانت ای «رضا»تلخ است لیکن بجزخدمت به خلق راهی دگرنیست فیروزی/زمستان ۱۳۹۶

 3. محمدیان گفت:

  این که مردم در گلپایگان فرصت سوزی نمی کردند باید تعجب کرد چون در این امر سابقه درخشانی دارند و البته این نکته را نیز نباید از یاد برد که سایر رقبای اقای بختیار در حزب مقابل ایشان (اصواگرایان) همه شدیدا اساس مسئولیت می کردند و حاضر به اجماع نشدند حتی اون دوستانی که ۳ هزار تا رای داشتند!

دیدگاه شما

تبلیغات
  • رضا فیروزی: آفرین به مردم فهیم فیلاخص/ایکاش مردم سعید آباد درب...
  • رضا فیروزی: ((بـــــاقدس)) ...
  • : مرگ بر امریکا شعاری که کهنه نخواهد شد ....
  • علی: مرگ بر منافق در منطقه گلپایگان وحومه...
  • : به نام خدا موضوع: الزام دولت به درخواست از گروه...
  • : سلام برادر شهیدم،سلام خداوفرشته ها برشما شهیدان،بر...
  • رضا فیروزی: باتبریک اعیاد شعبانیه خدمت دوستان ن ...
  • رضا فیروزی: آفرین بر این جوانان پیرو ولایت/چه خوب است اون جونی...
  • حمید چمی: اعزام گروه برای کمک به سیل زدگان استان ایلام ،،(رو...
  • الهی: سلام به همشهری عزیزم خدا قوت ساره جان.انشالله درکن...
  • سعیده: با عرض سلام علاقه زیادی ب گلیم بافی دارم. اما برا...
  • رضا فیروزی: ضمن تبریک مجدددهه فجر/حضور درمراسم راهپیمایی 3پیام...
  • بهار: سلام اقای نیکنامی خوشحالم که موفقیت شما را میبینم....
  • محمد رضا: سلام من محمدرضا هستم از دوستان صمیمی همشهری وهمکا...
  • رضا فیروزی: با تبریک دههفجر ...
  • زهرا: خیلی عالی...
  • امین جابری: سلام وخسته نباشید خدمت مربیای زحمتکش گلپایگان ممنو...
  • احد: فتبارک آ... احسن آل خانقین آفرین برندگان هوشمندخدا...
  • رضا فیروزی: جناب مرادی برای رفتن به اداره ارشاد 4تاراه است 1/...
  • سید محمد رصا هاشمی: سلام اقای نیکنامی من مایل به تماس با شما هستم خیلی...
  • رضا فیروزی: بعنوان یک کمتوان شدیداً به این حرکت بیان اعتراض دا...
  • مبینا سهرابی: سلام ممنون من اشنا خانواده شهید هستم وسعید ابادی ا...
  • رضا فیروزی: آقاجان بنظرم فراگیر ومد شده(وقتی نمی تونن جواب بدن...
  • رضا فیروزی: چی بگم؟؟؟؟!!!!!!(پنهان خورید باده که تعزیرمیکنند)ب...
  • رضا فیروزی: چه جالب!!!آقابجای پاسخ به سوال وییگیری جشنواره کب...