امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

تاریخ خبر : ۹۶/۰۷/۱۷
کد خبر : 105795
چاپ خبر :
مصطفی وکیلی از بازنشستگان و پیشکسوتان شهرستان گلپایگان:

مسئولین مااز تأمین روزی خود می ترسند.

وکیلی بیان کرد: مسئولین نباید از مقام و سمت خود واهمه داشته باشند و مسئولین ما از تأمین روزی خود می ترسند ؛ نگاه آنها به دست دولتی‌ها می باشد و نگاه آنها به خداوند نیست .

به گزارش خبرگزاری بیان، مصطفی وکیلی یکی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و یکی از بازنشستگان و پیشکسوتان شهرستان پس از پایان مراسم تجلیل از پیشکسوتان سالمند در مصاحبه ای با خبرنگاران چند نکته را به جوانان و مسئولان شهرستان بیان کرد: دغدغه‌های اصلی ما جوانان و مسئله ورزش آنها و عدم نبود امکانات در زمینه های مختلف است.

وی بیان داشت: جایگاه جوانان در شهرستان از دیگر دغدغه‌های همه خانواده ها می باشد .

وکیلی در ادامه با اشاره به لزوم هم صحبتی هر سن با دیگر هم سن و سالهای خود بیان کرد: در شهرستان مکانی وجود ندارد که افراد سالمند در طول روز ساعاتی را در آنجا سپری کنند و با بیان تجربیات و خاطرات از زوال عقل پیشگیری نمایند.

بازنشسته پیشکسوت شهرستانی در ادامه اذعان کرد : جوانان امروز ما که با علم روز آمیخته شدند و نسلی هستند متفاوت و نیاز است که سالمندان نیز با طیف ههمگون خود مراودات اجتماعی داشته باشند.

وی با اشاره به عدم وجود جایگاه های مناسب ورزشی برای سالمندان بیان کرد: با توجه به عدم مکان مناسب برای فعالیت ورزشی سالمندان ؛ سالمندان می توانند با ابزار ساده فعالیتهای ورزشی را در منزل انجام دهند .

وکیلی گفت: مسئولین ما باید در قبال مسئولیت خود پاسخگو باشند و یا در صورت عدم توانایی مسئولین از سمت خود کنار بروند.

وی بیان کرد: مسئولین نباید از مقام و سمت خود واهمه داشته باشند و مسئولین ما از تأمین روزی خود می ترسند ؛ نگاه آنها به دست دولتی‌ها می باشد و نگاه آنها به خداوند نیست .

پیشکسوت شهرستانی بیان کرد :برخی مسئولین به دلیل عدم تجربه ، توانایی کافی و لازم جهت انجام برخی امور را ندارند.

وی در پایان با اشاره وجود دو سد در گلپایگان گفت: مسئولین و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی باید پیگیر باشند که تفرجگاه مردم تخریب شده است و مردم به تفریحگاه نیاز دارند و آنچه را از حق آبه از مردم گرفتید و از حقوق آنهاست برای مردم محقق کنید .

خبر نگار مهری طالاری

Cloob Facenama Afsaran Google plus Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات
  1. رضا فیروزی گفت:

    وکیلی جان/// این حرفا بارها حتی رودر رو بصورت کنایه وگاه به صراحت به آقـــــــــــایان مسول گفتنه شده اما چه فایده
    مسولین به فکر مقامشون هستندنه به فکر مردم شهر/حاضرم ثابت کنم

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

تبلیغات