امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

تاریخ خبر : ۹۶/۰۷/۰۳
کد خبر : 105483
چاپ خبر :
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلپایگان:

طبق فرموده مقام معظم رهبری نباید پای قدرتمند خود را با عصای بیگانگان جابجا کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه جابه‌جا نکنید گفت: نیاز هست همگی به این فکر باشیم و در صحنه عمل نیز به منصه ظهور برسانیم و بدانیم دشمن برای ما خواب های زیادی دیده است.

به گزارش خبرگزاری بیان،  سرهنگ دوم پاسدار محمود فروزاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلپایگان در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان که صبح امروز به همت پایگاه بسیج شرکت پتروشیمی قائد بصیرگلپایگان در این مجتمع برگزار گردید ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام برنامه های سوگواری و زیارت عاشورا در سطح وسیع برگزار شد و این فرصت خوبی است که از آن استفاده بهینه را ببریم.

وی با بیان اینکه در فراز هایی از زیارت عاشورا انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم را می خوانیم ابراز داشت: زمانی می توانیم از این سوگواری ها استفاده بهینه را ببریم که در عمل نیز نشان دهیم و به منصه ظهور برسانیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان افزود: این همان حب و بغضی است که نسبت به دوستان اهل بیت و دشمنان آنان داریم.

سرهنگ فروزاد با بیان اینکه در روایات آمده است که امام صادق علیه السلام فرمودند دین چیزی جز حب و بغض نیست اظهار داشت: حساسیت نسبت به دشمن و استکبار ستیزی از ویژگی‌های انقلاب و دفاع مقدس و فرد مومن و انقلابی می باشد.

سرهنگ فروزاد با بیان اینکه دو نعمت سلامتی و امنیت از بزرگترین نعمت های الهی می باشد گفت: به واسطه نعمت امنیت مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی و… را به راحتی می توانند اجرا کنند و این نعمت به دست نیامده مگر با ایثار گری ها و جانفشانی ها و حضور مردم همیشه در صحنه.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گلپایگان اذعان داشت: عاشورایی ترین هفته دفاع مقدس را داریم و باید تلاقی هفته دفاع مقدس و دهه محرم را به فال نیک گرفته و از آن استفاده کنیم.

سرهنگ فروزاد تصریح کرد: انقلاب ما نسبت به انقلاب های دیگر ویژگی های خاصی داشت و وجود رهبری فرزانه که در راس نظام مقدس جمهوری اسلامی است ، وحدت کلمه و حضور مردم در تمام صحنه ها، رمز پیروزی و ماندگاری ما بود .

وی با عنوان اینکه یکی از ماندگارترین بحث هایی که در نظام ما وجود دارد همگام بودن مردم با رهبری است۰ افزود: در انقلاب اسلامی شرارت هایی ایجاد شد و دشمنان خواستند انقلاب را سرنگون سازند و در آن شرایط که بسیج و سپاه تازه شکل گرفته بود و نیروهای انقلابی تجربه کار سیاسی و… نداشتند دشمنان به این نتیجه رسیدند که ظرف یک هفته انقلاب ما را سرنگون سازند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گفت: با حضور مردم اقشار مختلف و جانفشانی هایی که خالصانه و برای خدا داشتند دشمنان نتوانستند به اهداف شوم خود برسند.

فروزاد تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس در لفظ و کلام خیلی ساده است اما بحث وسیعی می باشد و زوایای مختلف جنگ یک بحث عظیم و انکار ناشدنی است.

وی با بیان اینکه وقتی دشمنان به این نتیجه رسیدند که در صحنه نظامی نمی توانند ایران را از پای درآورند بر این اساس بحث جنگ نرم مطرح شد یاد آور شد: اگر بخواهیم در برابر دشمن قرار گیریم موظفیم این وحدت رویه را ادامه دهیم

وی با بیان اینکه دشمن همیشه وجود دارد اظهار داشت: گاه دشمنی در یکسری اصول اولیه وجود دارد اما دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند تا ریشه نظام را از بین ببرند.

وی افزود: اگر نماز مایه ی دردسر می باشد چرا آمریکا با عربستان مشکلی ندارد ؟ کشوری که ساده ترین حق بشری که حق کلیه افراد می باشد را زیر پا می گذرد و به عنوان یکی از اعضای شورای حقوق بشر انتصاب می شود و آمریکا هیچ گونه عکس العملی نشان نمی دهد اما دیگر کشورهای اسلامی منجمله ایران را مورد شدید ترین حملات قرار می دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اذعان داشت: اسلام سیاسی مد نظر بوده و باید دشمن را بشناسیم و به طرف آن حمله کنیم.

وی افزود: زمانی می گفتند جبهه جنگ ما ماهواره هایی بود که روی پشت بام ها بوده است اما اکنون موبایلهای اندروید و فضای مجازی بلای خانواده های ما شده است.

سرهنگ فروزاد با بیان اینکه شهید حججی با داشتن ۲۵ سال سن در اوج جوانی و با آن شرایط در مقابل یزید زمان قرار گرفت اظهار داشت: اگر در عزاداری ها و زیارت های عاشورا اعلام می کنیم پیرو امام حسین علیه السلام هستیم و در ۱۴۰۰ بمانیم، قافیه را باخته ایم

وی گفت: اگر در این شرایط در برابر دشمن که برنامه های متعددی دارد بصیرت سیاسی و دینی داشته باشیم دشمن نمی تواند جلو کاروانی که در حال حرکت است را بگیرد، پس از راههای دیگر ورود می کند .

وی اظهار داشت: از ویژگی های فرد بسیجی اخلاص و عمل به هنگام می باشد که باید در کنار بصیرت قرار گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اذعان داشت: اگر دنباله روی امام حسین علیه السلام هستیم در صحنه عمل نیز باید ورود پیدا کنیم و بدانیم دشمن چه کاری می خواهد انجام دهد و راه خود را پیدا کنیم.

سرهنگ فروزاد خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در بحث هسته‌ای هشدارهایی دادند و تیم هسته ای تمام تلاششان را کردند که بتوانند تحریم ها را بردارند اما با این دشمن با مذاکره و تعامل نمی شود کنار آمد.

وی یادآور شد: اگر اکنون به جایی رسیدیم و دفاع مقدس نتیجه داد و علیرغم تحریم ها در صنایع موشکی به جایی رسیدیم و در سلول های بنیادین می توانیم کار انجام دهیم برای این است که دستمان را روی زانوی خودمان گرفته ایم

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه جابه‌جا نکنید گفت: نیاز هست همگی به این فکر باشیم و در صحنه عمل نیز به منصه ظهور برسانیم و بدانیم دشمن برای ما خواب های زیادی دیده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان گفت: نقش کارگران در اقتصاد مقاومتی خیلی مهم می باشد و نمونه ای از اقتصاد مقاومتی را در صحنه دفاع مقدس شاهد بودیم.

وی در خاتمه اظهار داشت: بین همه مجموعه ها اختلاف سیاسی وجود دارد، باید بدانیم رهبری یکی است که باید از ایشان حمایت نماییم.

 

خبرنگار بیان: مریم محمدی

Cloob Facenama Afsaran Google plus Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات
 1. طرح شهید مدافع حرم : شهید سرافراز محسن حججی گفت:

  طرح شهید مدافع حرم : شهید سرافراز محسن حججی
  امام صادق (علیه السلام):
  هیچ کس نیست در روز قیامت مگر اینکه آرزو می کند ای کاش امام حسین علیه السلام را زیارت کرده بودم آن هنگامیکه می بیند که با زوار امام حسین علیه السلام چه می کنند، چقدر نزد خداوند مورد کرامت واقع می شوند. (وسائل الشیعه/ ج۱۴/ص۴۲۴)
  (طرح معنوی اعزام زائر به کربلای معلی)
  هیات محبان المهدی(عج)در نظر دارد جهت اعزام به سفر معنوی کربلا طرح شهید عزیز محسن حججی را اجرا نماید.
  نحوه اجرا و شرایط شرکت در طرح:
  ***کلیه دوست داران زیارت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می توانند به قصد قربه الی الله و نیت شرکت در کار خیر در این طرح شرکت نمایند و زائران اعزامی به نیابت از تمام شرکت کنندگان در طرح و شهدا و به ویژه شهید محسن حججی راهی عتبات عالیات و کربلای معلی خواهند شد.
  مهلت ثبت نام در طرح:
  دهه اول محرم ۹۶
  شیوه ثبت نام:
  ۱-مراجعه به برادراسدی در واحد برادران و ثبت نام و شرکت در طرح
  ۲-مراجعه به خواهر نیکنامی در واحد خواهران و شرکت در طرح
  جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به برادر اسدی مراجعه فرمایید
  هیات محبان المهدی(عج)

 2. برپایی نمایشگاه عکس با موضوع هفته دفاع مقدس در هیات محبان المهدی(عج) گفت:

  همزمان به هفته دفاع مقدس؛
  سیر نمایشگاهی هفته دفاع مقدس در هیات محبان المهدی(عج)بر پا شد
  به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه تصاویر شهدا، ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس در هیات محبان المهدی(عج) برپا شد.
  این نمایشگاه با موضوع شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهامت ها و دلاوری های آنان و برای بازدید علاقه مندان هر شب برپا است.

دیدگاه شما

تبلیغات
  • زهرا: خیلی عالی...
  • امین جابری: سلام وخسته نباشید خدمت مربیای زحمتکش گلپایگان ممنو...
  • احد: فتبارک آ... احسن آل خانقین آفرین برندگان هوشمندخدا...
  • رضا فیروزی: جناب مرادی برای رفتن به اداره ارشاد 4تاراه است 1/...
  • سید محمد رصا هاشمی: سلام اقای نیکنامی من مایل به تماس با شما هستم خیلی...
  • رضا فیروزی: بعنوان یک کمتوان شدیداً به این حرکت بیان اعتراض دا...
  • مبینا سهرابی: سلام ممنون من اشنا خانواده شهید هستم وسعید ابادی ا...
  • رضا فیروزی: آقاجان بنظرم فراگیر ومد شده(وقتی نمی تونن جواب بدن...
  • رضا فیروزی: چی بگم؟؟؟؟!!!!!!(پنهان خورید باده که تعزیرمیکنند)ب...
  • رضا فیروزی: چه جالب!!!آقابجای پاسخ به سوال وییگیری جشنواره کب...
  • رضا فیروزی: 3ماه وشایدهم بیشتر است که از جشنواره کباب میگذرد و...
  • محمدحسين مومني: خداقوت برادر،دست مريزاد بسيجي...
  • رحمان محمدی اصل: از قوه محترم قضائیه بخاطر محاکمه علنی برخی از متهم...
  • parsa: از ایشان انتظاری بیش از این نبود...
  • رضا فیروزی: بنده درپی نفدشخصیت هنری مرحوم اخوان نیستم امااین ...
  • بنده سراپا تقصیر خدا: "اللهم عجل لولیک الفرج" حضرت امام خمینی(س-ره) فرم...
  • رضا فیروزی: ضمن تشکرازبیان بخاطرآگاه کردن انسانهای واقعی ...
  • رضا فیروزی: بختیار راست میگه!!!!!!!!چرا نمیزاریدسر مردموشیره ب...
  • امجدی: امروز جای مرجع بزرگ و فقیه صمدانی مرحوم آیت الله ا...
  • ستاره بخشنده: سلام . اون همه هزینه ای که از مردم و از کبابی ها ...
  • رضا فیروزی: سلام وباتشکر از امام جمعه اگاه وفهیم(الهی100هزار م...
  • رضا فیروزی: سلام/برگزاری این جشنواره هیچ فایده ای برای شهرندار...
  • رضا فیروزی: سلام/برگزاری این جشنواره (جشنواره کباب)هیچ فایده ا...
  • رضا فیروزی: جناب بختیارنماینده محترم!!!!!!!!!!! پیمان نامه(...
  • زهرا: سلام بر شما پدرمهربان :این شعر زیبا برای دل من نوش...