امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶

تاریخ خبر : ۹۶/۰۲/۱۵
کد خبر : 98079
چاپ خبر :

پخت و پز حزب منحله مشارکت برای روحانی و جهانگیری در مناظره دوم/ برای حملات رئیسی آماده باشید/ روحانی از قالیباف عذرخواهی کند

پس از مناظره نخست نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمعه گذشته، حزب مشارکت به دلیل عملکرد ضعیف حسن روحانی در مناظره اول یک استراتژی را برای مناظره دوم تدوین کرده است.

13960210000105_photoa

به گزارش خبرگزاری بیان پس از مناظره نخست نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمعه گذشته، حزب منحله مشارکت به دلیل عملکرد ضعیف حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در مناظره اول یک استراتژی را برای حضور این دو نامزد در مناظره دوم تدوین کرده و در اختیار آنان قرار داده تا این دو نامزد انتخابات بتوانند در مناظره دوم در برابر رقبای اصلی خود یعنی قالیباف و رئیسی عملکرد بهتری نسبت به مناظره اول داشته باشند.

کلیات متن این استراتژی به شرح ذیل است:

هدف رقیب عصبانی‌کردن آقای روحانی بود که موفق شدند و روحانی عصبانی شد.

برداشت از مناظره اول این است که آقای روحانی متکبرانه برخورد کرده بنابراین باید روحانی این حالت را از خودش دور کند. (بالا نگرفتن شماره به چشم آمد)

روحانی باید در نگاهش بشاش باشد، حد جدی بودن ایشان بالاست.

برای آخر شدن رقیب در قرعه‌ها استراتژی تعریف شود، استراتژی وابسته به آخر بودن خودشان یا رقیب بسته به حمله یا آرام‌کردن فضا تعریف شود.

آقای روحانی در جایی از مناظره به قالیباف بگوید من یک عذرخواهی بابت چهار سال پیش به ایشان بدهکارم که دو موضوع سرهنگ نیستم و گاز انبری را گفتم احساس می‌کنم به ایشان برخورده است. بحث من اخلاقی نبود، سیاسی بود. نباید از هم کینه به دل بگیریم.

در ادامه این متن آمده است: مورد بالا را اسحاق جهانگیری هم می‌تواند بگوید که آقای روحانی بابت ۴ سال پیش که گفتن من سرهنگ نیستم یا گازانبری، یک عذرخواهی به آقای قالیباف بدهکار است.

انگ اتخاذ استراتژی سرزمین سوخته را به قالیباف بزنند. در مناظره باید از موضع بالا و پدرانه گفته شود که آقای قالیباف نظامی است و اعتقاد به استراتژی سرزمین سوخته دارد.

در این متن عنوان شده است که در مناظره اول به قالیباف فرصت دادند که در زمان استراحت بیرون برود و مشورت بگیرد و آن کاغذ را با خودش به داخل بیاورد، این اشتباه استراتژیک روحانی بود. نباید تکرار شود، تکرار می‌کنیم نباید تکرار شود.

پدیده شاندیز در مشهد حساسیت جدی دارد. چهار پنج هزار خانواده درگیر آن هستند. یک جایی یکی از آقایان در این مورد حرف بزند و اطمینان بدهد که پولتان هدر نمی‌رود و وعده حل آن را در آینده بدهد.

در این متن ادامه داده شده است: ناکارآمدی و قانون‌گریزی طرف مقابل پررنگ شود، وارد ۴ درصد و ۹۶درصد نشود چون شعار آنها جا می‌افتد. بی‌نام بردن از ۴/۹۶ به دو قطبی کردن خطرناک جامعه هشدار دهند و بگوید نمی‌شود همه چیز را اقتصادی دید.

سعی کنید ادعای جنگل‌کاری اطراف تهران و ۳۰۰ کیلومتر مترو تهران را ادعای بی اساس مطرح کنید.

در این متن آمده است: آمارها و وعده‌های رقیب را غیرکارشناسی دانسته و به آن حمله کنید.

۱.  هر دو بگویند ما معتقد به کار کارشناسی و استفاده از نیروهای توانمند و مشاوره هستیم. ما هیچ برنامه و پروژه ای را بدون مشاوره و کار علمی انجام نمی‌دهیم. روحانی بگوید من افتخار می‌کنم که آقای جهانگیری در این چهار سال همراه من بودند و از توانشان استفاده کرده‌ام دیگر اعضای دولت ما همه مثل آقای جهانگیری هستند. برای اداره کشور توانایی‌های همین آقای جهانگیری کافیست. دولت ما معلوم است که اصلاحاتی در آن صورت میگیرد در دور دوم.

۲.  ادعا شود تیم شما از کمبود کار کارشناسی در رنج هستند. برای همین بعضی از حرف‌ها و آمارهای غیر واقعی را مطرح می‌کنند.

۳. جمله امان از بی‌تجربگی را بگوید. روحانی بگوید که ما فرماندهی جنگ خودسرها را هم دیده‌ایم، تا روحیه قالیباف تضعیف شود.

عذرخواهی کردن و پذیرفتن اشتباه:

دائم تکرار اینکه ما زبانمان در عذرخواهی الکن نیست: من بارها گفته‌ام و دوباره می‌گویم که زبانمان در عذر خواهی الکن نیست هر جا که ببینم اشتباه کرده‌ام ، عذر خواهی می‌کنم و اصلاح می‌کنم.

در این متن به روحانی و جهانگیری توصیه شده است: انگ ابن الوقت نباشیم را به قالیباف بزنید و با تاکیدهای تکراری از افتخارات و قول‌ها بگویید.

در این متن در رابطه با کاندیدای دیگر حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی نیز آمده است: رئیسی این بار برای حمله می آید چون نمی خواهد عقب بیفتد. مقابله با تیپ فراجناحی رئیسی باید به این صورت باشد که یکی از او بپرسد یکی از همکارانت که در جناح مقابل بوده نام ببرید. رئیسی به موضع ضعف می‌افتد و شروع به جواب دادن می‌کند.

در این متن خطاب به روحانی و جهانگیری تاکید شده است: اسم مسکن مهر را نیاورید، بحث بی‌تجربگی آقای رئیسی را مطرح بکنند. چون سابقه اجرایی ندارد نمی‌داند چطور باید مدیران را انتخاب بکند.

در ادامه این متن عنوان شده است که آقای روحانی و جهانگیری استراتژی ترس مردم از آینده را رواج دهند به طوریکه باید بگویند مردم می‌خواهید صبح از خواب بیدار شوید و ببینید قیمت‌ها نسبت به دیروز دو برابر شده است؟ ما تلاش کردیم گرانی را برداریم.

در این متن در رابطه با سفرها و مراسم رئیس جمهور نیز آمده است: اشتباه بزرگ را آقای ربیعی کرد که آقای روحانی را به جمع کارگرها برد. کارگرها در هر شرایطی اعتراض می‌کنند. در جلسات جمعی که مدعی دولت هستند آقای روحانی نباید حضور پیدا کنند. جمع معلم‌ها، پرستارها و… نباید به صورت رسمی برود. چون از دولت انتظاراتی دارند که برآورده نشده است طبیعی هم هست کافی است یک نفر اعتراض بکند تا فضا بهم بریزد و سفرهای استانی چند شهر کافی است، ایلام و لرستان نباید برود چون اقدامات مناسب نبوده است.

منبع: فارس

Cloob Facenama Afsaran Google plus Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات

دیدگاه شما


تبلیغات
  • قاسم اشراقی گلپایگانی: جناب محمد تشکری از تهران ..دوست محترم ــــــــاز ا...
  • محمد تشکری از تهران: با درود و هزاران عرض ادب و ارادت خدمت حضرت استاد ق...
  • قاسم اشراقی گلپایگانی: قاسم اشراقی گلپایگانی ـــــــــ سر کار خانم سیما...
  • سیما مهرپور از رودبار: با هزاران درود. احسنت و هزاران مرحبا. انتخاب موز...
  • قاسم اشراقی گلپایگانی: قاسم اشراقی گلپایگا نی خانم ویدا منتظری مخاطب محت...
  • ویدا منتظری از اصفهان: با سلام... از دیدن این کلیپ به واقع زیبا بسیار ...
  • هومن سلیمانی: قانون مالیات باید از خانه های خالی شروع شود نه از ...
  • : قانون مالیات باید از خانه های خالی شروع شود نه از ...
  • قاسم اشراقی گلپایگانی: قاسم اشراقی گلپایگانی ــــــــــــــــــــــــــــ...
  • رسول: طیب الله انفاسکم... جانا سخن از زبان ما(ملت ایران...
  • ابراهیم ابراهیمی: جناب اقای استاد اشراقی عزیز باز هم مثل همیشه شعر ب...
  • احمدی: مراسم ويژه ليالي قدر همراه با دعاي پرفیض جوشن ك...
  • رضا فیروزی: این مسترترامب از نظر روانی مشکل داره...
  • مهدی یاوری: امروز وطن معنی غم را فهمید با سایه ی جنگ ، متّه...
  • رضا فیروزی: ضمن تشکر از امام جمعه وبیانات ایشان وتشکراززحمتهای...
  • SEPEHR: ناامیدی از بی تحرکی و حرف و حرف و حرف ایجاد می شود...
  • افرا: دو صد گفته چند نیم کردار نیست... حرف بس است عمل ع...
  • قاسم اشراقی گلپایگانی: قاسم اشراقی گلپایگانی مخاطب ارجمند از ابراز ...
  • F: درود بسیار عالی و تاثیر گذار...
  • سلامی: لازمه خدمت به مردم تلاش و همت و اراده و پشتکار است...
  • شهروند: یا امام زمان بیا-فعلا که بازار ریا داغ وارزشها مت...
  • قاسم اشراقی گلپایگانی: مخاطب نکته سنج ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ...
  • شهروند: حجت الاسلام شهاب مرادی: وقتی برنامه های شعبده بازی...
  • شهروند: و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبون...
  • شهروند: آخر تو از قرآن چه میفهمی که از آن دم میزنی... تار...