امروز : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

تاریخ خبر : ۹۶/۰۲/۲۱
کد خبر : 98671
چاپ خبر :
به قلم محمد رضا زالی گلپایگانی

مراقب باشیم مبادا فضیلت برخورد قاطع با فتنه‌گران در شرایط بحرانی انقلاب را برایمان، رذیلت جا بزنند.

یکی از شگردهای همیشگی جبهه باطل در طول تاریخ این بوده است که مشکل خود را به مشکل دیگران تعمیم می‌دهد و برخی از دیگران، بدون این‌که فکر کنند آیا این مسأله آن‌ها است، به بازنشر آن می‌نشینند.

photo_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7-%db%b0%db%b5-%db%b1%db%b1_%db%b0%db%b7-%db%b5%db%b7-%db%b1%db%b8

به گزارش خبرگزاری بیان  یکی از شگردهای همیشگی جبهه باطل در طول تاریخ این بوده است که مشکل خود را به مشکل دیگران تعمیم می‌دهد و برخی از دیگران، بدون این‌که فکر کنند آیا این مسأله آن‌ها است، به بازنشر آن می‌نشینند.
در زمان نبی مکرم اسلام ص، أشراف جاهلی برای پراکنده کردن مردم از پیرامون حضرت می‌گفتند یرید أن یتفضل علیکم، می‌خواهد بر شما برتری جسته و بر شما حاکم شود. این در حالی است که توده مردم همواره تحت حاکمیت‌ها بوده‌اند و اینکه انسانی صالح به جای طاغوت، عادلانه بر آنان حکم براند اصلا مشکل توده مردم نیست بلکه این مشکل حاکمان جائر است که پس از خلع از حاکمیت، به مرتبه یکسانی با توده‌ها تنزل می‌کنند.
سابق بر این هم أشراف با هدف تخریب امام راحل و آرمان‌های انقلاب، بیانات ایشان مبنی بر مجانی شدن آب و برق را فریاد می‌کردند. این در حالی بود که مجانی شدن مصارف انرژی به ضرر طبقات کمتر برخوردار و به نفع أشراف و در نتیجه اصلا مشکل طبقات ضعیف و متوسط جامعه نبود.
امروز هم به نظر می‌رسد موضوعی که مشکل ما و شما نیست را تعمیم می‌دهند.
بدانیم که اگر با مجرمین و تبهکاران و برهم‌زنندگان نظم عمومی با قاطعیت برخورد نشود، آن کسی که از این آب گل‌آلود، ماهی منافع نجومی خود را صید خواهد کرد همان مجرمان و تبهکاران خواهند بود.
پس مراقب باشیم بازیچه بازی‌های سیاسی أشراف سیاسی و اقتصادی نشویم.
شگرد دیگر أشراف این است که فضیلت افراد را رذیلت نشان دهند. تاریخ اسلام، پیش روی ما است. در مورد علی ع گفتند او خشن است و در روز عاشورا، هر که هر چه داشت به سوی جوانی پرتاب کرد که أشبه مردم به رسول‌الله بود، تنها به جرم هم‌نامی با علی و از بغض قتل‌هائی که به حکم قرآن و اسلام در راه اعتلای دین انجام داده بود.
وقتی شکایت همین علی را به رسول خدا بردند که او خشن است، حضرت فرمود إنّه خشنٌ فی ذاتِ الله، او در را اجرای فرامین الهی، قاطع است.
مراقب باشیم مبادا فضیلت برخورد قاطع با فتنه‌گران در شرائط بحرانی انقلاب را برایمان رذیلت جا بزنند. فراموش نکنیم، امنیت امروز ما مرهون قاطعیت نیروهای حافظ امنیت کشور در سطوح نظامی، امنیتی و قضائی است.
اگر نبود مجاهدت‌های نیروهای انقلابی، امروز باید شاهد ناموس وطن در زیر چکمه‌های مسلمان‌نماهای داعشی و کافران أجنبی می‌بودیم.

Cloob Facenama Afsaran Google plus Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات

دیدگاه شما


تبلیغات