امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

تاریخ خبر : ۹۶/۰۱/۲۲
کد خبر : 96263
چاپ خبر :

سخنی با دوستان انقلابی/ گروه خبری بیان

در اهمیت فضای مجازی و وجوب حضور جریان انقلابی ومسئول همین بس که امام المسلمین حضرت امام خامنه ای فرمودند(نقل به مضمون) اگر برخی ملاحضات نبود شخصا'' مدیریت این مهم را برعهده می گرفتم .

photo_2016-11-16_23-33-50

به گزارش خبرگزاری بیان، در اهمیت فضای مجازی و وجوب حضور جریان انقلابی ومسئول همین بس که امام المسلمین حضرت امام خامنه ای فرمودند(نقل به مضمون) اگر برخی ملاحضات نبود شخصا” مدیریت این مهم را برعهده می گرفتم .

بی شک همگان بر این امر واقفند که یکی از سرمایه گذاریهای مهم دشمنان داخلی و خارجی انقلاب برای تغییر در اصول ،همین فضای مجازی و در اختیار گرفتن جریان یک سویه اطلاعات است .از آنجایی که جریان برانداز واعوان وانصارشان که از حضور پرقدرت رسانه های مردمی و فعال در این امور را برنمی تابند از هر گونه تهمت و تخریب دریغ ندارند که نمونه اخیر آن در پی همکاری برخی نهادها با این گروه خبری مشاهده شده که متأسفانه یکی از بستگان یکی از شخصیتهای شهرستان که تازه دست برقضا وبا …..وارد کارزار فضای سیاسی شده ضمن تماس با این دوستان و تهدید آنها ایشان را از همکاری با چند مجموعه خبری و خصوصا” بیان منع کرده و حتی شنیده شده پا را فراتر نهاده و با دستگاههای مسؤل در استان به رایزنی پرداخته تا علاوه بر تحریم خبری به عدم همکاری در زمینه ارائه تبلیغات پرداخته و فقط به جریان مربوطه و هم سوی خود همکاری نمایند . که در اینجا لازم دیدیم که در این باب ضمن اطلاع رسانی اعلام نمائیم که حتی اگر ما را در تنگناهای بیشتر قرار دهند ما انرژی بیشتری خواهیم گرفت چرا که حق هم همین را می گوید ولی به دلیل همین فشارها و جلوگیری از کمکهای قانونی متأسفانه انتشار کاغذی نشریه به تعویق افتاده و تلاش داریم که مجددا نسبت به انتشار درحد بضاعت اقدام نمائیم. لیکن جریان برانداز و رفرمیست با ظاهری منافقانه وتمام عیار با همان پولهای کثیف به میدان آمده واگر کوتاهی در بصیرت افزائی صورت گیرد همگان مسئول خواهیم بود این گروه خبری مستقل بوده و بینی و بین الله تا کنون دست کمک بجایی دراز نکرده لیکن برخی عناد دارند برای تخریب و ناتوانی در مواجهه مستدل وابستگیهایی را تعریف کنند ولی تا جان داشته باشیم مقاومت خواهیم کرد واز خدا می خواهیم که توان دهد هم چنان با شیطان دست وپنجه نرم کرده ومبارزه کنیم . واز دوستان فقط انتظار داریم در این دوران آلوده که فتنه گران دوباره فعال شده اند در بسط وگسترش مخاطب یاری کرده و باانسجام بیشتری پا به میدان گذارند .درجبهه فرهنگی و نبرد رسانه ای سخت می گذرد.
گروه خبری بیان

Cloob Facenama Afsaran Google plus Facebook Twitter artabaz Digg Stumble Upon
نظرات
  1. یک بنده خدا گفت:

    سلام.
    به شرطی که اجازه نفس کشیدن داده شود
    نه اینکه بعضی تا حوزه منافعشان تامین شود انقلابی بمانند و یار انقلابی پیداکنند وقتی دره ای به حوزه منافعشان نزدیک شود با بدترین شیوه ممکن ئ با افتخار نفسش را ببرد!!

دیدگاه شما


تبلیغات